O mně

Čas čtení: 3 min

O mně

Co říci o mně? Jsem pronajímatel bytů a zde píši svoje postřehy z pronájmu bytů. Pokud se chcete dozvědět více o mé motivaci, potom si přečtěte úvodní stránku tohoto webu.

Možná se divíte, proč je web plný pravopisných chyb. Je to proto, že jsem se rozhodl zkusit něco nového, co mi nepřináší a ani nebude přinášet žádný zisk a tak jsem se rozhodl investovat do tohoto webu minimum finančních prostředků. Na tomto webu je přes patnáct tisíc slov, to bude něco přes devadesát tisíc znaků a to je asi padesát normostran. Při ceně osmdesát korun za normostranu to dělá čtyři tisíce korun. No není to moc, ale jsem líný to někam posílat (znáte to: kde je vůle, tam je cesta, a kde není vůle, tam jsou výmluvy). Počítání všech nákladů je trochu profesní deformace, protože to musí umět každý pronajímatel bytů. Jinak říká jaké má příjmy z nájmů (platí to obecně o jakýchkoliv investicích a podnikání), ale peníze nemá žádné.

Web jsem rozdělil na dvě hlavní části. Na zábavnější část pojmenovanou „Jak jsem začal pronajímat byty a druhou, méně zábavnou, kterou jsem nazval Praktické informace o pronájmu bytu.

O mně – sociální sítě

Můžete mě sledovat na Instagramu. Pokud budu mít čas, tak tam budu přidávat fotografie. I když fotografování není moje silná stránka a nejsem vůbec pohotový fotograf. Tak například nedávno jsem koupil nový sporák do jednoho bytu, ale až potom co ten starý odvezli, jsem si uvědomil, že nemám fotografii toho starého. Proč ji potřebuji? No přece kvůli kontrole od finančního úřadu. Jak jinak jim doložím, že jsem sporák koupil do pronajatého bytu a ne do svého?

Kdysi jsem měl i Facebook, ale ten mi z nějakého důvodu zablokovali, takže už není. I když je to možná dobře.

Pokud mě chcete kontaktovat, můžete použít formulář níže. Nezaručuji, že odpovím.

Kde je vůle, tam je cesta, a kde není vůle, tam jsou výmluvy.


Pronajímatel bytu

O mně

Pokud se chcete něco dočíst o cookies, tak můžete zde.